Öne Çıkanlar Finans Horozköy Mezarlık Spor demokrasi melek çerçi ALİ BANKOĞLU

45 Park AVM misafirlerini ağırlıyor

Çocuklar için çocuk gibi düşünerek tasarladık: 45 Park AVM...

Manisalıların büyük bir heyecanla beklediği 45 Park AVM yakında açılıyor... Çocuklar için çocuk gibi düşünerek tasarlanan 45 Park AVM 0 yaş gurubundan 77 yaş gurubuna herkese hitap ediyor...

45 Park AVM yakında...

Manisalıların büyük bir heyecanla beklediği 45 Park AVM yakında açılıyor...

Manisa başta olmak üzere Ege Bölgesinde tüm dikkatini üzerine çeken 45 Park AVM, kapılarını Manisa Günaydın Gazetesine açtı. Dünya markalarını Manisalılarla kısa süre sonra buluşturacaklarını ifade eden 45 Park AVM Yönetim Kurulu üyesi Lale Erdoğan Tunçer, misafirlerini ağırlamaya devam ettiklerini söyledi.
     
45 ayrı işletme ile 500 kişiye istihdam sağlayacak olan dev proje de her firmanın açılışları için çok güzel çalışmaları olduğunu da ifade eden Tuncer; “ Günler geçtikçe heyecanımız katlanarak büyüyor, Manisa ve Manisalılar için hayal ettiğimiz her şeyi en güzel haliyle sonuçlandırıyoruz. Her şey arzu ettiğimiz gibi ilerliyor. Her firmamız başlı başına bir değer, bir marka. Yönetim Kurulu üyeleri olarak artık görkemli açılışımız için de çalışmalara başladık. Nefesler tutuldu, geri sayım başladı.” dedi

CLUB SPORTİVA; 1 Dünya, 2 Avrupa ve 12 Türkiye Şampiyonluğu bulunan kıck-bokscu Deniz Fidan, İzmir’de bulunan 5 şubesinin ardından 1000 m²'lik alanda Manisalılara kaliteli spor yapma imkanı sunacak. Tecrübeli ‘Club Sportiva’ ailesi başarılı ekibi ile 45 Park AVM’de ki yerini aldı.  

STARPARK; Sınırsız hayal gücü ve teknoloji ile 5000 m²'lik alanda yer çekimsiz oyun alanları, her yaş grubuna hitap eden hayal kahramanları ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen firmalarından STARPARK ile anlaştık. StarPark Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Galip Sakder, 45 Park AVM’ye her türlü ayrıcalığı da sağlıyor. Kendisine bu özel desteğinden dolayı da teşekkür ediyoruz. Yakında Türkiye'de ilk kez dijital bowling eğlence merkezi de 45 Park AVM'de olacak
 


 
ASLI BÖREK;  Türkiye’de 15.000 m²'lik kapalı alanda, 1100 kişilik kadrosuyla ‘Aslı Börek’ devleşmişolan firma 45 Park AVM’de 135. şubesini  açıyor. Türk kültürünün vazgeçilmezi unlu mamüller, incecik hamurlardan açılmış börekler ve daha birçok farklı lezzet 500 m²'lik alanda Manisalılar ile buluşacak. Manisalıların gelip hoşça vakit geçirmekten büyük keyif alacağı Aslı Börek’in işletmeciliğini üstlenmekten dolayı da çok mutluyum.CIZBIZ KÖFTE; 100 yıllık bir köfte deneyimi ve birbirinden farklı köfte lezzetleri. Makedonya göçmeni İsmet Dede’nin mirası 45 Park AVM’de 120 m²'lik alanda  girişimcimiz Sema Kaplan Önatlı ile sürdürülecek. Cızbız Köfte aynı zamanda Türkiye’nin en önemli gurmeleri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda 10 köfteci arasından 2. Marka olarak seçildi. Sema Hanım’a başarılar diliyorum. 

PANİNO PİZZA; Hamurunun İtalyanları kıskandıracağından emin olduğumuz bir marka ile daha anlaştık. Genç bir gıda mühendisi tarafından ortaya çıkarılan lezzet 10 yılda 35 şubeye ulaştı, bu harika bir başarı. Ege Bölgesi’nin incisi olarak anılıyor. 150 m²'lik alanda enfes kokularıyla ziyaretçilerini ağırlayacak olan Panino Pizza, yatırımcısı Ufuk Dursun ile kapılarını açacak. Biz de 45 Park AVM Ailesi olarak kendilerine başarılar diliyoruz.


NİŞANTAŞI KAHVECİSİ;  Atalarımızdan yadigar ‘Türk Kahvesi’ lezzetini köz ateşinde sunarak unutulmaz lezzet haline getirmek için 45 Park AVM’de ki yerini alan marka, aynı zamanda dünya kahvelerini de kahve severler ile buluşturacak. 250 m²'lik alanda hizmet verecek olan ‘Nişantaşı Kahvecisi’ ziyaretçilerine özel anlar yaşatmak için kahve grafikleri oluşturan özel bir cihaz da getirecek. Yatırımcılarımız Bahadır Uztürk ve Bahadır Otçuoğlu’na Manisa’nın yeni nesil buluşma noktası olarak başarılar dileriz. 

BOLULU HASAN USTA; Manisalılar 45 Park AVM’de özlediği tatlı lezzetini bulabilsin diye kurulduğu ilk günden beri sütün en bolunu, malzemenin en doğalını ve keşfettiği lezzet formülünü koruyan Bolulu Hasan Usta ile anlaştık. Firma 250  m²'lik  alanda 180. Şubesi ile Yeni Nesil Buluşma Noktası’nda olacak. 

BHU MUTFAĞI

Bolulu Hasan Usta mutfağının sırrı; kendi çiftliklerimizden en saf, en taze haliyle günlük toplanan sütler ile her biri kendi yöresinden gelen doğal ve katkısız gıdalardır. 

Kendi taş değirmenlerimizde öğütülen Kastamonu ve Edirne’den gelen özel pirinçler ve taze sütümüzle hazırladığımız sütlaçlarımız, Muğla acıbademi ile damaklarda taht kuran keşküllerimiz, insanı kazanın içine düşürecek lezzetteki kazandibimizi anlatmak yerine tattırmak bizim derdimiz.

Büyük bir aşk ve sevgiyle yapılan her iş güzeldir. O yüzden bol süt ve taptaze yumurtalarla hazırladığımız krem karamellerimiz, krem karameli gerçek çikolatayla buluşturduğumuz muhterikamız ve taptaze hamuruna doldurulmuş lezzetli kreması ve bitter çikolatasıyla rüya ve gerçek arasındaki çizgiyi kaldıran profiterollerimiz kalplerin ritmini her lokmada artırıyor. 

Narı İzmir Menemen’den, cevizi Tokat Niksar’dan, gülsuyu Isparta’dan, buğdayı Gaziantep’ten, şekeri Uşak’tan, kayısısı Malatya’dan, susamı Denizli’den, kuşüzümü Mersin’den gelen bol kepçe aşuremiz, Gaziantep’in boz Antep fıstığı ile zenginleşen ve ruhumuzda beyaz güller açtıran güllaçlarımız ile paylaşımın ve sevginin güzelliklerini tüm kalplere yayıyoruz. 

Her bir top dondurmamız yalnızca eğlence değil, bol bol kullandığımız taze sütten gelen sağlık demek aynı zamanda. Tatlılarımızda olduğu gibi tazelik ve doğallık prensibini dondurmalarımızda da uyguluyoruz. Bu yüzden özenle toplanan orkide köklerini özel değirmenlerimizde öğüterek salebimizi hazırlıyor, sonra taze süt ile birlikte gerçek çikolatayı, Sakız Adası’ndan damla sakızını, tane tane boz Antep fıstığını, mevsiminde toplanan taptaze çilekleri, saf karadutu, hünerli ellerde rendelenen limonları ekliyoruz. 

Kısaca bizim mutfaktaki tüm hünerimiz taze sütümüz, her biri memleketinden gelen ürünlerimiz, doğallığımız, iş aşkımız ve ustalığımızda saklı…SOKAK LEZZETLERİ:  Sokak lezzetlerinde Kokoreç, Çiğköfte ve Midye ağırlıklı çalışacağız.
 
THE PİDE HAOUSE: Meşhur ustaların elinden geleneksel lezzet zinciri The Pide Haouse 110 m²'lik alanda Manisalılarla buluşacak.

HAMSİ FİNGER: Hamsi Finger 2013 yılında “Bir Fikrin mi var?“ yarışması ile yolculuğuna başlayıp, bugün Türkiye'deki 24 şubesiyle beraber ilk yurtdışı şubesini Ukrayna'da açarak siz değerli balık severlere hizmet vermektedir. Hamsi Finger; balığı tüm insanlara sevdirip, balık tüketimini artırmayı kendine vizyon edinmiştir. Yakında 45Park AVM’de Manisalıların hizmetinde olacak.


THREE-D VİTAMİN BAR; Son zamanların en trend içecekleri haline gelen meyve kokteyleri de birbirinden farklı çeşitleriyle 45 Park AVM’de olacak. Aynı zamanda bu işletmemiz de Kumru, Kumpir ve Ayvalık Tostu’da yapılacak. 

AYAZ WAFFLE;  45 Park AVM mis gibi waffle kokuları ile herkesi mest edecek.Bunu da yatırımcımız Can Koçak Ayaz Waffle markası ile gerçekleştirecek.Kendilerine başarılar diliyorum.   

2M MİGROS; Türkiye’de ki süpermarketler sıralamasında ürün çeşitliliği ve kalitesi bakımından  lider marka olan Migros,  1000 m²'lik  alanda ‘2M Migros’ olarak Manisalı hemşerilerimize 45 Park AVM ile birlikte hizmet verecek.  

SİNEROL SİNEMA SALONLARI; Biz buradaki konseptimizde 100 kişiyi alan küçük salonlar değil; cep sinemaları hayal ettik ve hayata geçiriyoruz. Son teknoloji ile donatılan sinema salonlarımız geniş,ferah salonlarda 30 ile 50 kişilik olacak. Manisalılar adeta sinema tutkunu olacak.   

SUBEAY

Parlak Bir Gelecek

Bugün, SUBWAY markası dünyanın farklı yerlerindeki 44.600'dan fazla restoranıyla dünyanın en büyük sandviç zinciridir. Tüm ailenin keyifle yiyebileceği hızlı ve besleyici yemekler arayan kişiler için öncelikli tercih haline geldik. En başından beri, Fred SUBWAY markasının nerelere ulaşabileceğini tahmin ediyordu. Büyümeye devam ettikçe, sipariş üzerine yapılmış lezzetli sandviçler sunarak müşterileri memnun etme tutkusuyla hareket ettik.


BAY-BAYAN VE ÇOCUK KUAFÖRÜ; Manisalı hemşerilerimiz 45 Park AVM’de kendileri için özel tasarlanan kuaför salonunda hem stres atıp dinlenecek hem de kişisel bakımlarını gerçekleştirecekler. Bay-Bayan ve Çocuk Kuaförü çok yakında Manisalıların hizmetinde olacak.   
 

  OTO YIKAMA&OTO KUAFÖR; Manisalı hemşerilerimizin araçları yatırımcımız Nevzat  Özsevim’in işlettiği oto yıkama&oto kuaföründe ilk gün ki gibi olacak. 45 Park AVM’de ki firmayı tercih eden Manisalılara da Aslı Börek, Nişantaşı Kahvecisi ve Bolulu Hasan Usta’dan küçük jestlerimiz olacak.   KIZILDENİZ AKVARYUM&PET SHOP ; Son zamanlarda hem akvaryum tasarımları hem de evcil hayvanların bakımı konusunda büyük bir trend var. Kimi köpeklerine kıyafetler giydiriyor kimi de akvaryumlarında farklı konseptler oluşturuyor.Bu trendi takip edenlerin her aradığını bulacağı bir yer olacak Kızıldeniz Akvaryum&Pet Shop.Yatırımcımız  Aslı&İlyas Özdem çiftine başarılar diliyoruz.   

DASTİNİ BEBE Market 2004 yıllında annelerimiz ile, 0-14 yaş arası bebek ve çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş bir bebek ve çocuk marketidir. Bilgi ve tecrübesi ışığında 32 farklı ilde 47 mağazaya ulaşmış bir markadır. Yakında 45Park AVM’de Manisalıların 0-14 yaş bebek ve çocuklarına hitap edecektir. Hayırlı olsun.


KOZMETİK PARFÜMERİ; Manisalılar kişisel bakımları için kullandıkları tüm ürünleri bu mağazamızda bulabilecek.   

KİŞİSEL ÜRÜNLER; İç çamaşırı, çorap, pijama gibi ihtiyaç duyulan tüm ürünler için de özel bir mağazamız olacak.   


CAN BEBE- OYUNCAK; 45 Park AVM Ailesi’ne katılan Can Bebe;  hem çocuklarımızı mutlu edecek hem de büyükleri keşke çocuk olsak dedirtecek. Yatırımcımız Muzaffer Erkoç'a başarılar dileriz.   

EV TEKSTİLİ; Son zamanlarda ev dekorasyonuna yönelik büyük bir akım başladı. 45 Park Ailesi’ne katılan bu mağazamız da hanımların büyük ilgisini görecek.   

AKSESUAR MAĞAZALARI; Ev, iş yeri ve arabanızda kullanabileceğiniz farklı ürünler sizleri bekliyor.   

SPOR MAĞAZASI; Spor yaparken ihtiyacınız olan tüm ürünler 45 Park AVM’de olacak

TURKCELL:  Turkcell bayiliğini 45 Park AVM'de açacak olan Cenk Koçer  beye başarılar dileriz. Bakım onarım ve tamir işlerini de Cenk Bey yapacak. 


Starpark Çocuk ve Gençlik Eğlence Merkezi Spor Salonları
 Sinema SalonlarıSpor & Eğlence
Aslı Kahvaltı 


Nişantaşı Kahvecisi


Bolulu Hasan Usta


Ayazz Waffle

Burger Restoran
Aslı Restaurant


Cızbız Köfte


Ev Yemekleri


Three-D Tost


Aslı Börek


 Dönerci Orhan


Panino Pizza


Three-D Kumpir

Pide Lahmacun Kebap RestoranKaliteli Alışveriş
Migros Süpermarket


Ev Dekorasyonu


Kitabevi

Spor Mağazaları
Kozmetik & Parfümeri


Telekomünikasyon Bayii

Ev Tekstili


Çiçekçi
Oyuncak Mağazası


Kuyumcu & Saat


 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner1